RRL 200 ecoПросте завантаження буряка.

Причіпна техніка RRL 200 eco є найпростішим і дешевим рішенням для очищення і навантаження  цукрового буряка.  Навантажувач RRL 200 eco  завжди актуальний  коли є потреба в застосуванні різноманітних нестандартних логістичних рішень:  дуже мала площа розташування кагата, надто велика ширина кагата або малодоступні місця накопичення буряка.

RRL 200 eco настільки компактний, що його можна використовувати на невеликій площі. Фронтальний  навантажувач, екскаватор або трактор с фронтальним ківшом заповнюють  9 м³ бункер. Тягова машина при його роботі не  використовується.  Він управляється за допомогою пульта дистанційного керування, що дає оператору найкращі гарантії безпеки. Маючи довжину подачі  9,50 м,  висоту до 5,50 м  з поворотом стріли  в діапазоні до 125 ° RRL має гнучке застосування,  долає великі відстані перевантаження  через  канава або насипи.

Очищення коренеплодів відбувається завдяки очисним вальцям,  що також відсіюють каміння. Таким чином вантажівка завантажується чистим цукровим буряком для подальшого транспортування  на цукровий завод.