HOLMER Tarım Sİmülasyon Oyunu Bİlgİsayar ve oyun konsollarında HOLMER makİnaları büyük bİr hayran kİtlesİne sahİp.

İlk HOLMER DLC Tarım Simülatör oyunu yayınlandığında, oyundaki şeker pancar hasatı bir üst seviyeye yükseltildi ve hayran kitlesi dahada büyüdü. Bu DLC Tarım Simülasyonu ilk kez 10 Mart 2016 da PlayStation 4, Xbox ve PC için piyasaya sürüldü. O zamandan bu yana, Holmer standlarında gerçek bir Holmer makina kabini içerisinde  herkes bu sanal makinaları sürme imkanı bulabiliyor. Kabin önünde uzun sıralarda bekleyen hayranlar sanal çiftçiliği yaşayabilmek için heyecanlanıyor. 2016 yılında 9 sıralı Terra Dos T4-40, çeşitli bunker ve tankı ile Terra Variant 600 eco oyuna dahil edilmiştir.

 

Tarım Simülasyon 17 versiyonunda Terra Felis 2 Eco makinası da oyuna dahil edildikten sonra, piyasadaki tüm Holmer makinaları oyun içerisinde de kullanılabiliyor.

 

Tarım Simülasyon 19 versiyonunda Terra Dos T4-40 ve Terra Felis 3 oyuna dahil edilip T4-40 için 12 sıralı HR 12 tablasıda entegre edilmiştir.

 

14 Mayıs 2019 dan itibaren Terra Variant DLC oyuna ücretsiz download edilebilinmektedir. Bu Terra Variant 585 oyunda Zunhammer Gübre tankı ile veya Annaburger Hububat bunkeri GB 25 ile veya çok kullanışlı bunker GB 25 ile kullanılabilir. 16 m³ Zunhammer gübre tankı ile „küçük kardeşi“ Terra Variant 435 de gübre dağıtımın da kullanılabiliyor.

 

HOLMER makinaları sanal ortamda da mükemmel vaziyette çalışarak tarım oyununu daha da eğlenceli hale getiriyor. 


Holmer DLC tanıtım videosu